kolmapäev, 31. august 2016

Laagerdamine Valgemetsas

Sel korral algas kooliaasta teisiti. Nimelt veetis vanem kooliosa augusti viimased päevad Valgemetsas laagris. Seljakotid seljas ja kummikud jalas, astusime rongile ja Valgemetsas lookles meie lõputu õpilastevool rongist välja.

Esimene päev oli pühendatud liikumisele. Koos klassiga läbisime mitme tunni jooksul kaheksa punkti, igas punktis ootas meid mõni sportlik tegevus või liikumismäng. Koostööd sai tehtud kõvasti. Koostöiselt jätkus ka õhtu, mil iga klass pidi etteantud teksti ja kotitäie asju-pille muutma üheks lavastuseks. 6.a klass esitas lustaka loo sellest, kuidas reede ja laupäev kohad vahetasid. Pärast sai veel grilli, diskot ja ööhäiret. (P.S.-Kõik lõppes hästi.)

Teisel päeval sai õppida mitmesugustes töötubades, kus teemadeks olid näiteks herbaariumi tegemine, võõrkeelsed taimenimetused, unenäopüüdjad ja sümmeetria looduses, lõkkel pannkookide küpsetamine, inglise keele redelite meisterdamine, fotograafia ja muusika. Pärast töötubade esitlusi ja päikese käes peesitamist voolas meie õpilasrodu taas rongi ja rongiga Tartusse.


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar