kolmapäev, 14. oktoober 2015

Tegevusi koolivaheajaks - Haridusfestival

“Teeme ise” vahetunnid
Teisipäeval, 20. 10. 2015
Tartu Kutsehariduskeskus Kopli 1

„Teeme ise“ vahetunnid pakuvad õpilastele (alates 4. klassist) põnevaid tegevusi, meisterdamist, mänge ja sportimist.  Kella 10.00 – 15.00 algavad  igal täistunnil vahvad vahetunnid: iluvahetund, nutivahetund, söögivahetund, värvimise vahetund, improvahetund ja seiklusvahetund. Vahetunde juhendavad kutsehariduskeskuse õpilased – noored meistrid.

Osalemine on tasuta, kuid vajab eelregistreerimist. REGISTREERI SIIN

10.00 – Iluvahetund – Räägime meikimise põhitõdedest ja vahenditest ja teeme näidismeiki. Kas tahad olla modell? Ruumis A 184

11.00 – nutivahetund –   Saad kaasa lüüa töötoas ja teha endale ise  nutika arvutimängu, mida hiljem sõpradega jagada. Või proovid hoopis digilaual joonistada – tee sõbrale sünnipäevakaart või hoopis lõbus plakat!
Nutimängu töötuba ruumis A 207, digilaual joonistamine ruumis A 407;

12.00 – söögivahetund – Õpi uusi oskusi lauakatmisest ja -kommetest ning toidu serveerimisest. Või tahad ise teha magusast suhkrumassist kujukesi ja oma lemmik Minioni valmis meisterdada? Söögivahetunni lõpetab pirukapaus. Lauaetiketi töötuba ruumis B 112; suhkrumassist kujukeste meisterdamine ruumis A 175.

13.00 – värvimise vahetund –  Pintslid pihku ja loovus valla – proovime ise järele mida kõike erinevate värvide ja tehnikatega saame toaseinal teha! Nüüd on seinale värvimine lubatud! Viimistlusklassis B 159

14.00 – improvahetund – Teeme ise! Mis tunne on oma ideid välja öelda keskkonnas, kus keegi sind ei hinda ega kritiseeri?  Kuidas sünnib mininäidend? Tule ja proovi järele ruumis B 113.

15.00 – seiklusvahetund – Riietu sportlikult ja mugavalt ning ole valmis seiklema ja mängima! Koguneme B korpuse fuajees.

Kell 18.00 ootame nii õpilasi kui lapsevanemaid aga kooli suurele vahetunnile –tutvustame ringkäigul õppeklasse ja –töökodasid ning näitame mida ja  kuidas kutsehariduskeskuses õpitakse. Ringkäik Kopli tn õppekorpuses kestab umbes üks tund. Kogunemine B korpuse fuajees.

“Meistritel külas”
Neljapäeval, 22. 10. 2015
Tartu Kutsehariduskeskus Kopli 1

„Meistritel külas“  programmis saab praktilistes töötubades õppida kutsehariduskeskuse meistrite käe all mõne uue oskuse. Ootame osalema eelkõige õpetajaid ja haridustöötajaid.

Osalemine on tasuta, kuid vajab eelregistreerimist! REGISTREERI SIIN

Kell 14.00  algavad töötoad:

Fruktodisain  – Aina Rüütli juhendamisel õpime puu- ja köögiviljadest uhkete õite ja lauakaunistuste lõikamist. A 175

Looduskosmeetika – Ingrid Söödi juhendamisel tutvume nii aroomiõlide kui ka lihtsate, lausa köögikapist või põllult pärit ainetega, millest naturaalseid kosmeetikume valmistada. Teeme ise lihtsa kehakoorija ja kreemi.

Mehed köögis – Urmas Lill kutsub mehed kööki, et koos valmistada üks mehine roog. A 170

Kokteilide töötoas saab Vello Kalamehe käe all selgeks lihtsamate ja keerukamate segujookide valmistamise ning serveerimise nipid. B 112

Pulgakoogid – Gerda Ode ja Anneli Ummiku juhendamisel küpsetame ja kaunistame maitsvaid  pulgakooke. A 116

Töötoas õpitut ja tehtut tutvustame ja maitseme koos ühises kohvilauas.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar