pühapäev, 4. oktoober 2015

Õpetajate päev

Reedel, 2. oktoobril tähistasime koolis õpetajate päeva. Meeleolu oli pidulik. Nii mõnestki kotist kasvasid välja lilleõied.
Esimese tunni alguses kogunesime Tähe tänava poolsete klasside akendele. Akende all sisehoovis toimus võimuvahetus. 9. klassi õpilastest said koolipäevaks õpetajad ning päris õpetajad astusid õpilaste rolli.


Direktor Urmo andis selleks päevaks oma ameti üle 9. klassi õpilasele Jakobile, kes astus sõna otseses mõttes direktori kingadesse (TERA logoga croksidesse, kui täpne olla). 5.A klassi õpetajaks oli sel päeval 9. klassi õpilane Robert. Tunniplaanis oli ajalugu, eesti keel, kirjandus ja loodusõpetus.

Ajalootund


Pärast tunde suundusime TERA lähedal asuvasse Haridusteaduste Instituuti (seal muide käivad üliõpilased, kes õpivad õpetajaks). Selle maja aulas toimus meie õpetajate päeva aktus. 

Esinesid algklassid...
... ning 5. ja 6. klassi õpilased.
Üllatuskülalistena rõõmustasid meid hea muusikaga ja panid saali elama Joshua James Viinalass, Carlos Roos ja Anett Schneider.

Aktuse lõpus vaatasime üle 10. Õ klassi ehk õpetajate tunnitöö. "Fotograafia ja näitlemise põhialuste" tunni raames oli nende ülesandeks teha grupitööna fotod, mis vastaksid etteantud pealkirjadele. 


Selliselt möödus meie õpetajate päev.


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar